Субота 25.11.2017 11:26

Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Наше опитування
Чи потрібен вчителям цей сайт?
Всього відповідей: 79
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Лічільники


Міські олімпіади з WEB-дизайну

В даному розділі будуть проаналізовані результати участі школярів у міському етапі з WEB-дизайну за останні роки. Більш ранній період просто недоступний бо вже давно знаходиться у архіві Міськво, а деякі вчителі чомусь просто не можуть надати цієї інформації….Тому, вибачте будь-ласка, «чим багаті тим і раді….»
Прізвище та Ім`я учня
ПІБ вчителя
школа
місце
навчальний рік
Ареф’єв Олег
Погорело А.О.
ЗОШ №3
І
2005-2006
Сиващенко Антон
Домалега М.В.
ЗОШ №2
І
2006-2007
Сакало Констянтин
Яковенко Р.І.
ЗОШ №11
І
2006-2007
Суходольскький Олександр
Римар Ф.Н.
ЗОШ №5
ІІ
2006-2007
Лисов  Віталій 
Черкатська Г.О.
ЗОШ №7
ІІ
2006-2007
Тюркеджи Анатолій 
Черкатська Г.О.
ЗОШ №7
ІІI
2006-2007
Терехов Дмитро
Пономаренко О.Г.
гімназія №3
ІІ
2006-2007
Колбушкін Антон
Бібченко А.О.
гімназія №1
ІІ
2006-2007
Матєв Антон
Клименченко Т.Д.
БМЛ
ІІІ
2006-2007
Ткалич Михайло
Пономаренко О.Г.
гімназія №1
ІІІ
2006-2007
Маслєнніков Дмитро
Яковенко Р.І.
ЗОШ №11
ІІІ
2006-2007
Лопарев Роман
Берестова М.В.
ЗОШ №1
ІІІ
2006-2007
Третьяков Владислав
Берестова М.В.
ЗОШ №1
І
2007-2008
Костецька Олеся
Берестова М.В.
БСШ №1
І
2007-2008
Сиващенко Антон
Домалега М.В.
ЗОШ №2
І
2007-2008
Кальма Інна
Алєксєєва А.М.
ЗОШ №9
ІІ
2007-2008
Заячковський Богдан
Погорело А.О.
ЗОШ №3
ІІІ
2007-2008
Кальма Інна
Алєксєєва А.М.
ЗОШ №9
ІІ
2007-2008
Шурпан Марія
Берестова М.В.
ЗОШ №1
ІІ
2007-2008
Шептуховський Герман 
Проценко Л.Л.
гімназія №1
ІІ
2007-2008
Грбатюк Ілля
Дубінін А.О.
ЗОШ №5
ІІ
2007-2008
Шевченко Артур
Дубінін А.О.
БСШ №16
ІІІ
2007-2008
Довгорук Олексій
Домалега М.В.
ЗОШ №11
ІІІ
2007-2008
Шевченко Артур
Дубінін А.О.
БСШ №16
І
2008-2009
Ткачов Олександр
Дубінін А.О.
БСШ №16
І
2008-2009
Переверзєв Станіслав
Дубінін А.О.
БСШ №16
І
2008-2009
Ткачов Олександр
Дубінін А.О.
БСШ №16
І
2009-2010
Смердов Богдан
Дубінін А.О.
БСШ №16
І
2009-2010
Коробов Євген
Дубінін А.О.
БСШ №16
І
2009-2010
Переверзєв Станіслав
Дубінін А.О.
БСШ №16
І
2009-2010
Заячковський Богдан
Погорело А.О.
ЗОШ№ 3
ІІ
2009-2010
Кюрчев Мирослав
Погорело А.О.
ЗОШ№ 3
ІІ
2009-2010
Терещенко Андрій
Погорело А.О.
ЗОШ№ 3
ІІ
2009-2010
Ткаченко Олексій
Берестова М.В.
ЗОШ№ 1
ІІІ
2009-2010
Єнакієва Тетяна
Берестова М.В.
ЗОШ№ 1
ІІІ
2009-2010
Апаріна  Ірина
Берестова М.В.
ЗОШ№ 1
ІІІ
2009-2010